Witamy na stronie
StanleyBlack&Decker
Jesteśmy gliwicką filią firmy Stanley Black & Decker, amerykańskiego producenta narzędzi przemysłowych i ręcznych.
Zobacz więcej
Witamy na stronie
StanleyBlack&Decker
Sprawdź jakiego pracownika aktualnie potrzebujemy.
Witamy na stronie
StanleyBlack&Decker
Sprawdź jakiego pracownika aktualnie potrzebujemy.
Witamy na stronie
StanleyBlack&Decker
Sprawdź jakiego pracownika aktualnie potrzebujemy.
Witamy na stronie
StanleyBlack&Decker
Sprawdź jakiego pracownika aktualnie potrzebujemy.
Witamy na stronie
StanleyBlack&Decker
Sprawdź jakiego pracownika aktualnie potrzebujemy.

Kim jesteśmy

StanleyBlack&Decker to wiodący amerykański producent i dostawca wysokiej jakości markowych narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi - do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów.

Jesteśmy drugą na świecie firmą oferującą handlowe, elektroniczne systemy ochronne oraz światowym liderem w dostarczaniu inżynierskich systemów mocowań z unikalnymi i mocno rozwijającymi się platformami w przemyśle naftowym i gazowym.

Nasze fabryki produkują narzędzia, które budują Twój świat!
Nasze marki to miedzy innymi: Stanley, Black&Decker, DeWalt, Porter-Cable, Mac Tools, Facom, Usag, Bostitch.

Od 1843 roku nasz CEL jest prosty: dostarczać narzędzia i rozwiązania, które sprawiają, że życie jest prostsze.

Bycie częścią naszego zespołu oznacza rozwój w środowisku ciągłych innowacji i pozytywnych zmian. To utrzymanie najwyższych standardów
we wszystkim, co się robi, każdego dnia. Oznacza to osadzenie środowiskowej, społecznej i ekonomicznej mentalności we wszystkim co robimy; nazywamy to ECOSMARTTM.

Nieważne gdzie mieszkasz, jakim samochodem jeździsz, w jakim sklepie robisz zakupy lub w jakim budynku pracujesz… Możesz się założyć, że mieliśmy udział w tym, by to wszystko funkcjonowało. Możesz być także pewien, że zrobimy wszystko, by tak było dalej.

Magazyn w Gliwicach
EEDC Gliwice jest modelowym magazynem StanleyBlack&Decker w Europie. Otwarty w 2009r, z ponad 100-osobową załogą, stabilnym kierownictwem, każdego roku osiągający, a nawet przekraczający założone cele w zakresie jakości, szybkości i generowanych oszczędności.

Centrum dystrybucyjne na Europę Środkowo-Wschodnią to 3 działy: przyjęcia towaru, dział pobrania i magazyn wysokiego składu, dział pakowania i wysyłki.


Nasza historia
Jeśli prześledzisz całą historię, odkryjesz że wszystko zaczęło się od trzech osób: Frederick Stanley, Duncan Black i Alonzo Decker. Trzech pasjonatów, którzy zbudowali silne firmy i byli z tego tak dumni, że użyli swoich nazwisk, by nadać im nazwę. Setki lat później, my jesteśmy dumni
z faktu, że możemy kontynuować ich dziedzictwo i że w dalszym ciągu podtrzymujemy ich dobre imię.

W roku 1843 Frederick Stanley założył w New Britain, w stanie Connecticut, małą fabrykę produkującą śruby, zawiasy i inny sprzęt z kutego żelaza. Dzięki ciągłej innowacyjności i najwyższym oraz rygorystycznym normom poprawy jakości, firma STANLEY definiuje jakość tak samo jak i jej produkty.

W roku 1910 Duncan Black i Alonzo G. Decker w Baltimore, w stanie Maryland założyli warsztat, początkowo o podobnych rozmiarach. Ich warsztat urósł poza wszystko, co mogli sobie wyobrazić.

Obie firmy rozwijały się równocześnie przez dziesięciolecia, gromadząc niezrównaną ilość marek i produktów i co jeszcze bardziej imponujące - bogactwo wiedzy specjalistycznej. Podobnie jak to było w 1843 roku, nasze zamiłowanie do doskonałości wciąż jest dostrzegane na całym świecie w zdyscyplinowanym działaniu, celowym rozwoju biznesu i lojalnych relacjach z klientami

O ECOSMART
W StanleyBlack&Decker jesteśmy Ecosmart. Jesteśmy zobowiązani do poprawy zrównoważonego rozwoju naszych operacji, produktów, społeczności, dostawców i klientów. Co więcej, oznacza to, że czuwamy nad zrównoważonym rozwojem naszych inicjatyw a naszym priorytetem jest otwarty dialog
ze wszystkimi zainteresowanymi stronami.

Nasza wizja ECOSMART - by zrównoważyć rozwój firmy poprzez zaawansowane globalne zarządzanie poprzez cały łańcuch wartości - włączając w to trwałość naszych produktów. ECOSMART pomaga nam formować nowy proces projektowania produktów, pomagając w redukcji ich wpływu na środowisko,
bez pogorszenia jakości i wartości.

Osadzamy myślenie ECOSMARTTM we wszystkim, co robimy.


Sprawdź dojazd