Magazyn Gliwice, Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44-164 Kleszczów
Witamy na stronie
StanleyBlack&Decker
Jesteśmy gliwicką filią firmy Stanley Black & Decker, amerykańskiego producenta narzędzi przemysłowych i ręcznych.
Zobacz więcej
Sprawdź jakiego pracownika aktualnie potrzebujemy.

Oferty pracy

Oferta ważna do dnia: 31 październik 2017

Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP
    Miejsce Pracy: Kleszczów k.Gliwic, Segro (dawniej Tulipan Park)

Główne zadania:
• Realizacja polityki firmy z zakresu BHP, m.in. opracowywanie i opiniowanie wewnętrznych zarządzeń, procedur i instrukcji
• Planowanie, realizacja i nadzór nad procesem audytów wewnętrznych
• Opracowywanie i wprowadzanie programów podnoszących świadomość pracowników w zakresie BHP, wdrażanie polityki
  ciągłego doskonalenia
• Organizacja i przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP
• Raportowanie i prezentowanie wyników i analiz BHP w języku angielskim i polskim
• Współpraca z pełnomocnikiem ds. ZSZ w zakresie utrzymania wdrożonych systemów ISO
• Nadzór nad wszystkimi zagadnieniami w obszarze BHP
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w dziale BHP
• Uprawnienia do prowadzenia szkoleń wstępnych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Dobra znajomość pakietu Office (excel, word, Power Point)
• Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
• Komunikatywność i umiejętność egzekwowania wdrożonych procedur na różnych poziomach w organizacji
Oferta:
• Umowa o pracę na zastępstwo na okres 1,5 roku – 2 lat
• Dobre warunki pracy w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe bonusy uzależnione od wyników
• Prywatna opieka medyczna, karta Benefit, ubezpieczenie grupowe
• Praca w wielokulturowym środowisku z wykorzystaniem języka angielskiego
• Miła atmosfera pracy w zgranym zespole

Zapraszamy do składania CV i listu motywacyjnego bezpośrednio na adres mailowy:
sylwia.konik@sbdinc.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Sprawdź dojazd

Segro

(dawniej Tulipan Park)
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1, Kleszczów