Magazyn Gliwice, Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44-164 Kleszczów
Witamy na stronie
StanleyBlack&Decker
Jesteśmy gliwicką filią firmy Stanley Black & Decker, amerykańskiego producenta narzędzi przemysłowych i ręcznych.
Zobacz więcej
Sprawdź jakiego pracownika aktualnie potrzebujemy.

Oferty pracy

Oferta ważna do dnia: 31 styczeń 2018

Pracownik Magazynu

PRACOWNIK MAGAZYNU
Miejsce Pracy: Kleszczów k.Gliwic, Segro (dawniej Tulipan Park)

OPIS STANOWISKA PRACY:
• Rozładunek i załadunek towarów,
• Kontrola jakościowa i ilościowa towarów,

• Transport wewnętrzny towarów w magazynie,
• Foliowanie i właściwe zabezpieczenie towaru na jednostkach paletowych,
• Obsługa wózka widłowego, skutera oraz innych urządzeń w zależności od posiadanych zezwoleń
  oraz po uzyskaniu uprawnień wewnętrznych,
• Wprowadzanie danych w systemie SAP,
• Praca ze skanerem,
• Zlecone prace magazynowe.
WYMAGANIA:
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub chęć ich zdobycia po otrzymaniu oferty,
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.
OFERTA:
• Zatrudnienie poprzez agencję pracy tymczasowej w pełnym wymiarze czasu pracy (w pierwszsym okresie pracy),
• Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony, min. 3 miesiące,
• Praca zmianowa (6-14, 14-22),
• Możliwość dołączenia do pracowników StanleyBlack&Decker po ok. 1 roku pracy w przypadku pojawienia się wakatu,
• Świadczenia pozapłacowe: dofinansowanie drobnych zakupów żywnościowych na terenie zakładu, a dla pracowników SBD dodatkowo: Luxmed, Generali, Karty Mutlisoprt lub Karty podarunkowe,
• Szkolenia wewnętrzne i uprawnienia na wózki widłowe, skanery, SAP,
• Uczestnictwo w imprezach integracyjnych firmy,
• Praca w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji oraz o wysokich standardach bezpieczeństwa,
• Miła atmosfera pracy w zgranym zespole.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy, zapraszamy do przesłania swojego CV na adres:
katarzyna.keler@sbdinc.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Sprawdź dojazd

Segro

(dawniej Tulipan Park)
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1, Kleszczów